Місія сучасного дошкільного закладу:


- любити дитину;
- створювати умови для саморозвитку дитини, розвитку її життєвої компетентності, формування ціннісних орієнтирів, відкритого ставлення до оточуючих людей та здорового способу життя.

 

Основна мета закладу:

 

    створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності, базису особистісної культури через відкриття світу в його цілісності та різноманітності; зміцнення та розвиток матеріально-технічної та навчально-методичної бази; забезпечення економічних і соціальних гарантій для професійної самореалізації педагогічних працівників.

         Дошкільний навчальний заклад  ясла-садок  здійснюватиме освітній  процес у 2022/2023 навчальному році за такими пріоритетними напрямами:

  •      гуманітарний;
  •      еколого - натуралістичний
  •      фізкультурно-оздоровчий.

          Зміст освітньої роботи у 2022/2023 навчальному році відповідатиме Державному стандарту - Базовому компоненту дошкільної освіти, зокрема його основним концептуальним положенням та вимогам до рівня освіченості, розвитку й вихованості дитини шести років перед її вступом до школи. Реалізація Базового компонента дошкільної освіти здійснюється через програму розвитку дитини від 2 до 6(7) років «Дитина», рекомендовану Міністерством освіти і науки України (лист МОН України № 1/11 – 4960 від 23.07.2020 р.)

 

         Для реалізації вищезазначених завдань необхідно:

1.     Створити належні умови для своєчасного становлення і всебічного розвитку життєвокомпетентної особистості дитини, формування її фізичної і психологічної готовності до нової соціальної ролі.

2.     Удосконалити та розвивати сучасне освітнє середовище дошкільного навчального закладу (предметно-ігрове, природне, соціальне середовище, матеріально-технічні засоби навчання), яке буде сприятливо впливати  на формування гармонійно розвиненої особистості та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.

3.     Підготувати дітей до вступу у школу з урахуванням їх вікових та індивідуальних можливостей за програмою «Дитина»

4.     Продовжувати тісну співпрацю з ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, №2 з питання наступності між дошкільною та початковою ланками у рамках впровадження концепції «Нова українська школа».

5.     Поліпшити педагогічну взаємодію між усіма учасниками освітнього  процесу.

6.     Створити умови для проходження курсів підвищення кваліфікації, самоосвіти педагогів.

7.  Провести семінари-практикуми, методичні об’єднання, майстер-класи, колоквіуми, брейн - ринги, квести, засідання творчої групи, колективні перегляди занять та режимних моментів.

8.  Використовувати інноваційні технології під час освітнього  процесу для підвищення якості дошкільної освіти відповідно вимог Базового компонента дошкільної освіти.

9.  Формувати відповідне сучасне науково-методичного забезпечення закладу протягом року.

 

10.  Створити умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів використовуючи  навчально-методичну літературу з грифом МОН, періодичну пресу, технічні засоби навчання.

Шановні відвідувачі! Ви можете переглянути новини закладу дошкільної освіти «Малятко» на сторінці у Facebook   «Малятко» смт. Ямпіль Сумської області. 

 

https://www.facebook.com/groups/216603378909451